ANA SAYFAAna SayfaBİZE ULAŞINİletişim

BAĞLANTILARBağlantılar SİTE HARİTASISite Haritası SİTE İÇİ ARAMAArama

TMMOB


ADANA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KONYA ŞUBE MERSİN ŞUBE TEMSİLCİLİKLER
»Information (English) 

WEB SİTEMİZDE ÜYE GİRİŞİ VE ÖDEMELER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Üye Girişi yaparak kendinize ait iletişim, nüfus, eğitim vb. bilgileri görüp, bu bilgilerin yanlış veya eksik olanlarını düzenleyebilir...

      Çalışmalarımız

»Haberler

»Duyurular

»Basın Açıklamaları

»Görsel-İşitsel Basında
  Odamız

»Oda Görüşleri

»Hukuki Çalışmalar

»Çalışma Raporu

»Çalışma Programı

»SMM ve Büro Tescil

 
 

Yayınlar

 » SÜRELİ YAYINLAR

GIDA MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ
SAYI: 48

Tüm Sayılar »

e-BÜLTEN
SAYI: 49-2021/BÜLTEN

Tüm Sayılar »

ŞUBE e-BÜLTEN

 » KİTAPLAR

 
ET BİLİMİ VE TEKNOLOJİSİ
PROF. DR. AYDIN ÖZTAN

Tüm Kitaplar »

GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZE TEBRİK, BAŞARI VE HOŞGELDİNİZ MESAJI

    Yayına Giriş Tarihi: 26.08.2020  Güncellenme Zamanı: 17.09.2020 14:52:28  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 26.08.2020 18:30:43

 

GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZE

TEBRİK, BAŞARI ve HOŞGELDİNİZ MESAJI

 

Sevgili Öğrenci Arkadaşlarımız,

Yıllar süren bir hazırlık sürecini geride bırakarak 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavını başarıyla tamamladınız. Önünüzde üniversite kayıtları ile birlikte başlayacak yeni bir hayat, keşfedilmeyi bekleyen büyük bir dünya uzanıyor.

Harcadığı emeğin karşılığını bir nebze alan ve heyecanla yeni yaşamını bekleyen herkesi yürekten kutluyor, başarılı bir öğrencilik hayatı diliyoruz.

TMMOB ve GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI`nın üniversite hayatınız boyunca yanınızda olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Odamız;

Anayasanın 135. maddesinde tanımlanan, kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşudur. Gıda Mühendisleri Odası; 6235 sayılı yasa ile kurulan Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği‘ne bağlı bir Oda olarak, 1996 yılında kurulmuştur. 

Odamız; bugün 20000‘in üzerinde üye ve 8000`in üzerindeki öğrenci üyesiyle hızla büyüyen bir yapı olma özelliğini taşımaktadır. Odamızın Adana, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Konya ve Mersin olmak üzere 7 ilde Şubesi, Aydın, Balıkesir, Bolu, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Karaman, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Manisa, Ordu, Rize,  Samsun, Tekirdağ, Tokat, Van ve Zonguldak olmak üzere 19 ilde İl Temsilciliği ve toplam 38 üniversitede Öğrenci Temsilciliği bulunmaktadır.

Gıda Mühendisleri Odası, meslek mensuplarının haklarını korumak, gıda mühendisliği mesleğini tanıtmak, meslek alanını ilgilendiren konularda toplumu bilgilendirmek, meslek alanındaki gelişmeleri izlemek ve yaymak, sektörü ve toplumu doğru şekilde yönlendirmek, gıda politikalarının oluşturulmasında söz sahibi olmak, mesleğe yönelik eğitimler düzenlemek, mesleğin gelişimine katkıda bulunacak her türlü etkinliği düzenlemek ve desteklemek, her türlü bilimsel ve mesleki yayınlar yapmak gibi amaçlara yönelik olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gelecekteki Genç Meslektaşlarımız,

Öğrenciliğiniz süresince; GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI, Odamıza bağlı şube ve temsilciliklerimizin kapısı dayanışma için sizlere açıktır. Şunu bilmenizi isteriz ki, mesleğimiz yalnızca bilim ve teknoloji ile değil, dayanışma ve insan sevgisi ile de gelişmektedir.

Meslek odamızın yüzü dayanışmaya, emeğe ve doğaya dönüktür. Ülkemizin, halkımızın çıkarlarını korumak için her alanda yürüttüğümüz dayanışma ve mücadelede sizler ülkemizin ve meslek odamızın geleceğisiniz.  

Sevgili Genç Arkadaşlarımız;

Kamu kurumu niteliğine sahip bir meslek örgütü olan Gıda Mühendisleri Odası`nın, Öğrenci Temsilcilikleri çatısı altında örgütlenmek genç meslektaş adaylarımız olarak sizlere daha öğrenci iken mesleğimizle tanışma fırsatı sunmaktadır.

Gıda Mühendisleri Odası`nın öğrenci üyeliği sizlere Odamızın gerçekleştireceği her türlü kongre, seminer, panel, meslek içi eğitim ve sosyal faaliyetlerden yararlanarak ileride meslektaş olacağınız her üniversiteden öğrenci arkadaşlarımızla tanışmak, kaynaşmak ve donanımlı bir gıda mühendisi olarak mezun olup hayata atılmak konularında önemli kazanımlar sağlayacaktır.

Odamızda çalışmalarını sürdüren Öğrenci Temsilciliklerinde ve etkinliklerimizde, eğitim hayatınız süresince sizlerle birlikte olmaktan gurur duyacağız. Sizler mesleğimizin ve meslek Odamızın geleceğisiniz. Mesleki ve teknik olarak gelişmek ve dayanışma faaliyetleri içerisinde bulunmak için tüm gıda mühendisliği bölümü öğrencilerimizi, öğrenci komisyonlarımıza bekliyor, yeni bir yaşama merhaba derken eğitim ve öğretim hayatınızda başarılar diliyoruz.


TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI
13. Dönem Yönetim Kurulu

Okunma Sayısı: 148

Tüm Basın Açıklamaları »

 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

COPYRIGHT © 2021 TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTIYET MAH. KARANFİL-2 SOK. NO:49/10 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 418 28 26 - (+90) 312 418 28 46 - (+90) 312 418 28 47 - FAKS: (+90) 312 418 28 43
e-POSTA:

 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.