ANA SAYFAAna SayfaBİZE ULAŞINİletişim

BAĞLANTILARBağlantılar SİTE HARİTASISite Haritası SİTE İÇİ ARAMAArama

TMMOB


ADANA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KONYA ŞUBE MERSİN ŞUBE TEMSİLCİLİKLER
»Information (English) 

WEB SİTEMİZDE ÜYE GİRİŞİ VE ÖDEMELER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Üye Girişi yaparak kendinize ait iletişim, nüfus, eğitim vb. bilgileri görüp, bu bilgilerin yanlış veya eksik olanlarını düzenleyebilir...

      Çalışmalarımız

»Haberler

»Duyurular

»Basın Açıklamaları

»Görsel-İşitsel Basında
  Odamız

»Oda Görüşleri

»Hukuki Çalışmalar

»Çalışma Raporu

»Çalışma Programı

»SMM ve Büro Tescil

 
 

Yayınlar

 » SÜRELİ YAYINLAR

GIDA MÜHENDİSLİĞİ DERGİSİ
SAYI: 50

Tüm Sayılar »

e-BÜLTEN
SAYI: 52-2022/BÜLTEN

Tüm Sayılar »

ŞUBE e-BÜLTEN

 » KİTAPLAR

 
ET BİLİMİ VE TEKNOLOJİSİ
PROF. DR. AYDIN ÖZTAN

Tüm Kitaplar »

HABERLER

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 23  > Sonraki >  >> Son >>
 

»

SAĞLIK BAKANLIĞI TEMEL SAĞLIK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ DR. SERACETTİN ÇOM ZİYARET EDİLDİ

 

— 29.06.2010 GENEL MERKEZ

 

29 Haziran 2010 Salı günü Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN, Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Fatmagül TUNCER, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Taylan KIYMAZ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Bediha DEMİRÖZÜ...

»

1. (SU BEDAVA) YAZ KAMPI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 28.06.2010 GENEL MERKEZ

 

Öğrenci üyelerimizle, üyelerimizin buluştuğu; dinlence, sosyal aktivite, söyleşi ve örgütlülük çalışmalarının bir arada olduğu 4 güzel günü...

»

5996 SAYILI VETERİNER HİZMETLERİ, BİTKİ SAĞLIĞI, GIDA VE YEM KANUNUNUN İPTALİNE YÖNELİK ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

— 28.06.2010 GENEL MERKEZ

 

Bilindiği gibi, Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu Tasarısının yasalaşma sürecinde Odamızla birlikte Ziraat ve Kimya Mühendisleri Odalarının bir arada...

»

SAĞLIK BAKANLIĞI DAİRE BAŞKANLARINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 28.06.2010 GENEL MERKEZ

 

Sağlık Bakanlığı Daire Başkanlarından, Beslenme ve Fiziksel Aktiviteler Daire Başkanı Cengiz KESİCİ ve Çevre Sağlığı Daire Başkanı Dr. Tacettin KAKİLLİOĞLU ’nu makamlarında ziyaret etti...

»

KKGM DAİRE BAŞKANLARINA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 25.06.2010 GENEL MERKEZ

 

23 Haziran 2010 Çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Taylan KIYMAZ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Bediha DEMİRÖZÜ, Tarım Ve Köyişleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü Daire Başkanlarından...

»

TÜİK "GIDA GÜVENLİĞİ İSTATİSTİKLERİ" ÇALIŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

 

— 24.06.2010 GENEL MERKEZ

 

22 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilen “ Gıda Güvenliği İstatistikleri” konulu çalışma toplantısına Odamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN ve Yönetim Kurulu 2. Başkanımız Şennur ÖZKAYA katılım sağladı

»

TUZ TÜKETİMİNİN AZALTILMASI ULUSAL STRATEJİ BELİRLEME ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİ

 

— 24.06.2010 GENEL MERKEZ

 

21-22 Haziran 2010 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen “Tuz Tüketiminin Azaltılması Ulusal Strateji Belirleme” konulu çalıştaya Yazman Üyemiz Fatmagül TUNCER katılım sağladı.

»

VETERİNER HİZMETLERİ, BİTKİ SAĞLIĞI, GIDA VE YEM KANUNU HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 

— 16.06.2010 GENEL MERKEZ

 

Değerli Üyemiz, Bilindiği gibi, Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu; 13 Haziran 2010 tarih ve 27610 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yasalaşmıştır. TBMM Genel Kurulu'nda yapılan görüşmelerde istihdam ile ilgili hükümlerde herhangi bir değişiklik olmamıştır.

»

EĞİTİM - STAJ KOMİSYONU'NDAN ÇAĞRI

 

— 11.06.2010 GENEL MERKEZ

 

Sayın Üyelerimiz, 20.05.2010 tarihinde bazı üyelerimizin katıldığı ilk toplantımız gerçekleşti. Yapılan görüşmelerde acil çözümlenmesi gereken konuları belirledik ve çözüm adımlarını tespit ettik.

»

TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI MÜSTEŞAR YARDIMCISI NİHAT PAKDİL ZİYARET EDİLDİ

 

— 08.06.2010 GENEL MERKEZ

 

08.06.2010 tarihinde Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Nihat PAKDİL, Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN, Yönetim Kurulu 2. Başkanımız Şennur ÖZKAYA, Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Fatmagül TUNCER, Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Taylan KIYMAZ ve Yönetim Kurulu Üyemiz Bediha DEMİRÖZÜ tarafından makamında ziyaret edildi.

»

"III. GELENEKSEL GIDALAR SEMPOZYUMU" HAZIRLIK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

 

— 07.06.2010 GENEL MERKEZ

 

III. Geleneksel Gıdalar Sempozyumu düzenlenmesi gündemiyle hazırlık toplantısı gerçekleşti

»

GIDA MÜHENDİSLİĞİ KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI

 

— 06.06.2010 GENEL MERKEZ

 

05.06.2010 Cumartesi günü Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü’nde, Gıda Mühendisliği Bölümü’nün ev sahipliğinde, Odamız (GIDAMO) tarafından düzenlenen ve Üniversitelerin Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanları veya temsilcilerinin katılım sağladığı bir Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

»

BAŞKANIMIZ TRABZONDA İDİ

 

— 02.06.2010 GENEL MERKEZ

 

01.06.2010 Salı günü Trabzon Sanayi ve Ticaret Odası’nda, Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN, Kimya Mühendisleri Odası Trabzon Bölge Temsilcisi Şadan DEMİR ve Ziraat Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Mehmet TAÇOĞLU tarafından “Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun Tasarısına” yönelik bir basın açıklaması yapıldı.

»

ANTALYA ŞUBE 1. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

 

— 01.06.2010 GENEL MERKEZ

 

Antalya Şube 1. Olağan Genel Kurulu’ nu 22-23 Mayıs 2010 tarihlerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Genel Kurul’a Antalya üyelerimizin yanı sıra Yönetim Kurulu 2. Başkanımız Dr. Şennur ÖZKAYA ve Yönetim Kurulu Yedek Üyemiz Prof. Dr. Aykut AYTAÇ da katılım sağladı.

»

ODAMIZ İSKENDERUN DENİZ İKMAL DESTEK KOMUTANLIĞI VE FİLİSTİN HALKINA YARDIM GÖTÜREN FİLOYA YAPILAN SALDIRILARI KINIYOR...

 

— 31.05.2010 GENEL MERKEZ

 

Odamızın İskenderun Deniz İkmal Destek Komutanlığı ve Filistin Halkına Yardım Götüren Filoya Yapılan Saldırıları Kınıyor

»

TMMOB 41. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

 

— 31.05.2010 GENEL MERKEZ

 

TMMOB 41. Olağan Genel Kurulu 27-29 Mayıs 2010 tarihlerinde Kocatepe Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. 30 Mayıs Pazar günü ise TMMOB Yönetim Kurulu, Onur Kurulu ve Denetleme Kurulu üyelikleri için seçimler yapıldı.

»

TARIM BAKANLIĞI'NA SİYAH ÇELENK BIRAKTIK...

 

— 30.05.2010 GENEL MERKEZ

 

»

TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI, ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI VE KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI‘NCA 29 MAYIS 2010 CUMARTESİ GÜNÜ KOCATEPE KÜLTÜR MERKEZİ ÖNÜNDE BİR BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI

 

— 29.05.2010 GENEL MERKEZ

 

Oda Başkanımız R.Petek ATAMAN tarafından okunan basın açıklamasında, TBMM Genel Kurulunda 1 Haziran 2010 tarihinde görüşülmesi beklenen "Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun Tasarısı"nın sorumlu yöneticilik müessesini kaldırması nedeniyle, gıda güvenliği ve halk sağlığı alanında yaratacağı tehlikelere dikkat çekildi.

»

DÜNYA SÜT GÜNÜNÜ KUTLADIK…

 

— 28.05.2010 GENEL MERKEZ

 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 21 Mayıs Dünya Süt Günü kapsamında yurdun çeşitli yerlerinde bir dizi faaliyet gerçekleştirdik.

»

21 MAYIS DÜNYA SÜT GÜNÜ KUTLU OLSUN!

 

— 20.05.2010 GENEL MERKEZ

 

"Sağlıklı Toplum İçin Başta Süt Olmak Üzere Hayvansal Ürün Tüketimi Artırılmalıdır" başlıklı Basın Açıklamasına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

»

GDO'LU ÜRÜNLER SEMPOZYUMU -BURSA

 

— 18.05.2010 GENEL MERKEZ

 

8 Mayıs 2010 Salı günü, Genç Sanayici ve İşadamları Derneğinin (GESİAD), Uludağ Üniversitesi bünyesindeki Bilimsel Araştırmalar Topluluğu (UBİAT), Gıda Topluluğu (Ulugıda), Ziraat Topluluğu (UZİT) ve Biyoloji Topluluğu (UBİT) ile birlikte düzenlediği GDO konulu Sempozyuma, Yönetim Kurulu Başkanımız R.Petek ATAMAN konuşmacı olarak katıldı.

»

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ “YENİ GIDA YASASI” TOPLANTISI

 

— 18.05.2010 GENEL MERKEZ

 

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü Öğrenci Temsilciliği tarafından 18 Mayıs 2010 Salı günü düzenlenen “Yeni Gıda Yasası” konulu toplantıya Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Fatmagül TUNCER konuşmacı olarak katılmış,ve konu ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunmuştur.

»

"MESLEKLER ARASI BOWLİNG TURNUVASI" SONUÇLANDI

 

— 15.05.2010 GENEL MERKEZ

 

15 Mayıs 2010 Cumartesi günü, Gıda Mühendisleri, Veteriner Hekimler ve Ziraat Mühendisleri arasında “Meslekler arası Bowling Turnuvası” düzenlendi. Meslekler arasında iletişim ve dayanışma ortamı yaratmak amacıyla düzenlenen turnuvada Bahadır YILMAZ, Eren KAYA, Bünyamin ÜNAL, Atakan NERGİS ve Mehmet KÜÇÜK ’den oluşan Gıda Mühendisleri Odası Bowling takımı birinci olarak şampiyonluk kupasını almaya hak kazandı.

»

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 7. PROJE SERGİSİ VE ÖDÜL TÖRENİ

 

— 14.05.2010 GENEL MERKEZ

 

Yönetim Kurulu Sayman üyemiz Dr. Taylan KIYMAZ'ın jüri üyesi olarak katılım sağladığı Hacettepe Üniversitesi 7. Proje sergisi kapsamında gerçekleştirilen ödül töreninde; Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN, Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Fatmagül TUNCER, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Dr. Bediha DEMİRÖZÜ, Fikret OKANT ve Korhan SELAMLAR hazır bulundu.

»

7. GELENEKSEL MAYIS ŞENLİĞİ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 13.05.2010 GENEL MERKEZ

 

Öğrenci Temsilcilikleri arasındaki bağları güçlendiren, ileride birlikte iş üretecek mühendis adaylarını bir araya getirerek tanışmalarını sağlayan, yoğun ders ve sınav programları arasında öğrencilerin az da olsa nefes almasını sağlayan, örgütlülüğümüzü daha güçlü günlere taşıyacağını inandığımız, öğrenci örgütlülüğü açısından en önemli aktivitemiz olan Geleneksel Mayıs Şenliğinin 7.si, 08 Mayıs 2010 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Öğrenci Temsilciliği, Namık Kemal Üniversitesi Öğrenci Temsilciliği ve Marmara Bölge Şubesi ev sahipliğinde Kartal Aydos Tepesinde gerçekleştirildi.

»

BAŞKANIMIZ VE 2. BAŞKANIMIZ ADANA'DA İDİ

 

— 12.05.2010 GENEL MERKEZ

 

12.05.2010 tarihinde, Adana Genç İKK daveti üzerine, Yönetim Kurulu Başkanımız Petek ATAMAN ve Yönetim Kurulu 2. Başkanımız Şennur ÖZKAYA Çukurova Üniversitesi'nde düzenlenen "Toplumcu Mühendislik Paneli"'ne katıldılar. Yönetim Kurulu Başkanımız R.Petek ATAMAN panel kapsamında "Kadın ve Mühendis" konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

»

ODAMIZ 8. DÖNEM 1. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 09.05.2010 GENEL MERKEZ

 

Odamızın 8. Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı, 09.05.2010 Pazar günü, Genel Merkez dışında 2 Bölge Şube, 5 Şube, 7 Temsilcilik ve üyelerimiz olmak üzere toplam 55 Danışma Kurulu bileşenimizin katılımı ile Gür Kent Otel’de gerçekleştirildi.

»

TMMOB 40. DÖNEM 4. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

— 08.05.2010 GENEL MERKEZ

 

MMOB 40. Dönem 4. Danışma Kurulu, 08.05.2010 Cumartesi günü İMO Teoman ÖZTÜRK Salonunda gerçekleştirildi. TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Soğancı ’nın 40. Dönem’de yapılan çalışmalara ilişkin bilgilendirmesi ile başlayan Danışma Kurulu’na 371 kişi katıldı.

»

ANKARA ÜNİVERSİTESİ "KARİYER GÜNLERİ -1"

 

— 05.05.2010 GENEL MERKEZ

 

»

1 MAYIS "EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ"NDE ALANLARDAYDIK...

 

— 01.05.2010 GENEL MERKEZ

 

1 Mayıs “Emek ve Dayanışma Günü” çerçevesinde yapılan kutlamalara Odamız birimleri Türkiye çapında; Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri, Oda çalışanlarımız, Üyelerimiz ve öğrencilerimiz ise Ankara Sıhhiye meydanında katılım sağladılar.

»

T.V.H.B. ANKARA BÖLGESİ VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

— 30.04.2010 GENEL MERKEZ

 

T.V.H.B. Ankara Bölgesi Veteriner Hekimler Odası Başkanı Ümit DUMAN, 30 Nisan 2010 Cuma günü Odamızı ziyaret ederek, yeni yönetim kuruluna başarı dileklerini aktardı.

»

MUTFAK ÜRÜNLERİ VE MARGARİN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ (MÜMSAD) BAŞKANI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

— 30.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Mutfak Ürünleri ve Margarin Sanayicileri Derneği (MÜMSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Metin YURDAGÜL ve adX Genel Müdürü Leyla FEYZİOĞLU, 30.04.2010 Tarihinde Odamıza bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

»

MERSİN ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

— 29.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Mersin Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mahir TURHAN, 29 Nisan 2010 Perşembe günü Odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN ’ın şahsında yeni Yönetim Kurulu'nu tebrik ederek, başarılar dilemiştir.

»

GIDA POLİTİKALARI ÇALIŞMA GRUBU TOPLANTISI

 

— 29.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Odamızın, Kimya Mühendisleri Odası ve Ziraat Mühendisleri Odası ile ortaklaşa yürüttüğü Gıda Politikaları Çalışma Grubu, 2. toplantısını, 29.04.2010 tarihinde Odamız toplantı salonunda gerçekleştirdi.

»

MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

— 27.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ekber Çakar, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şuayip Yalman, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Yunus Yener ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Tahsin Akbaba, 27 Nisan 2010 Salı günü Odamızı ziyaret ettiler.

»

ET İTHALATI ÇÖZÜM DEĞİLDİR...

 

— 27.04.2010 GENEL MERKEZ

 

»

GIDA MEVZUATI, YASA TASLAĞI, YASAL DÜZENLEMELER PANELİ

 

— 25.04.2010 GENEL MERKEZ

 

22 – 25 Nisan 2010 tarihleri arasında gerçekleştirilen TÜYAP Bursa Gıda / Gıda Tek Fuarı 2010

»

TÜRKİYE ARI YETİŞTİRİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ BAŞKANI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

— 21.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Türkiye Arı Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Ziraat Yüksek Mühendisi Bahri YILMAZ, 21 Nisan 2010 Çarşamba günü Odamızı ziyaret ederek yeni Yönetim Kurulu'nu tebrik ederek, başarılar dilemiştir.

»

BAŞAK BALOSU

 

— 20.04.2010 GENEL MERKEZ

 

20.04.2010 tarihinde ZMO Düzce İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 5 Geleneksel Başak Balosu’na Odamız adına Yönetim Kurulu Başkanımız R. Petek ATAMAN katıldı.

»

KARACAN DERSHANELERİ "MESLEK TANITIM GÜNLERİ"

 

— 17.04.2010 GENEL MERKEZ

 

»

GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKMAK İÇİN TBMM ÖNÜNDE BULUŞALIM… SEN YOKSAN, BİR EKSİĞİZ!

 

— 17.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Meclis Genel Kurulu’nda görüşülmek üzere sıra bekleyen “Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun Tasarısı” gıda güvenliği ve halk sağlığı konusunda önemli sorunlar içermekte ve işletmelerin % 80’ini istihdam kapsamı dışında bırakmaktadır.

»

CHP GRUP BAŞKANVEKİLİ KEMAL KILIÇDAROĞLU ZİYARET EDİLDİ

 

— 15.04.2010 GENEL MERKEZ

 

14 Nisan 2010 tarihinde TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda görüşülmekte olan Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun Tasarısı hakkında mesleki tepkimizi anlatmak ve destek almak amacıyla

»

ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ "KARİYER GÜNÜ"

 

— 12.04.2010 GENEL MERKEZ

 

»

TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI, KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI, ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI VE TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ’NCE ORTAK BASIN TOPLANTISI DÜZENLENDİ

 

— 11.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Oda Başkanımız R.Petek ATAMAN, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Dr. Gökhan GÜNAYDIN, Kimya Mühendisleri Odası TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi Alaeddin ARAS ve Tüketici Hakları Derneği Başkanı Turhan ÇAKAR tarafından, 11 Nisan 2010 pazar günü Ziraat Mühendisleri Odası Toplantı Salonunda ortak bir basın toplantısı yapıldı.

»

- BASIN TOPLANTISINA ÇAĞRI -

 

— 10.04.2010 GENEL MERKEZ

 

TBMM’de görüşmeleri devam eden “Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun Tasarısı”, gıda güvenliği ve halk sağlığını tehdit eder bir içeriğe sahiptir.

»

VETERİNER HİZMETLERİ, BİTKİ SAĞLIĞI, GIDA VE YEM KANUNU TASARISI OYLAMASI

 

— 09.04.2010 GENEL MERKEZ

 

09.04.2010 tarihinde TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda “Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu Tasarısı” üzerinde yapılan oylama sonucunda;

»

MARMARA BÖLGE ŞUBEMİZ TARAFINDAN İSTANBUL TARIM İL MÜDÜRÜ ZİYARETİ

 

— 08.04.2010 GENEL MERKEZ

 

İstanbul Tarım il Müdürü Sayın Ahmet KAVAK 08.04.2010 Perşembe günü makamında ,TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Marmara Bölge Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Bilge ÖLMEZ , Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İlker ÇALIŞKAN, Yönetim Kurulu Üyesi Cenan YILDIRIM ve Şube Müdürümüz Murat AYDIN tarafından ziyaret edildi.

»

GIDA İŞLETMELERİNDE MÜHENDİS YOKSA HALK SAĞLIĞI TEHDİT ALTINDADIR...

 

— 08.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanun Tasarısı, TBMM Tarım Orman ve Köyişleri Komisyonu’nda görüşülmektedir.

»

VETERİNER HİZMETLERİ, BİTKİ SAĞLIĞI, GIDA VE YEM KANUNU TASARISI’NA TEPKİMİZE DAİR METİN

 

— 07.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Bildiğiniz gibi bir süredir TBMM'de gıda güvenliğini ve meslek alanlarımızı yakından ilgilendiren yasa tasarıları görüşülmektedir.

»

TBMM TARIM, ORMAN VE KÖYİŞLERİ KOMİSYONU BAŞKANI PROF. DR. VAHİT KİRİŞÇİ ZİYARET EDİLDİ

 

— 07.04.2010 GENEL MERKEZ

 

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından hazırlanmış olan Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu taslağı ile ilgili olarak görüş ve düşünceleri paylaşmak üzere 07.04.2010 Çarşamba günü TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi makamında ziyaret edildi.

 
<< İlk <<  < Önceki <
  / 23  > Sonraki >  >> Son >>
 
 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

COPYRIGHT © 2022 TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI
MEŞRUTIYET MAH. KARANFİL-2 SOK. NO:49/10 KIZILAY / ANKARA
TEL: (+90) 312 418 28 26 - (+90) 312 418 28 46 - (+90) 312 418 28 47 - FAKS: (+90) 312 418 28 43
e-POSTA: gidamo@gidamo.org.tr

 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.