TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

14 DÖNEM 1 DANIŞMA KURULU TOPLANTISI`NA KATILIM SAĞLADIK

14 DÖNEM 1 DANIŞMA KURULU TOPLANTISI`NA KATILIM SAĞLADIK
İSTANBUL
Yayına Giriş: 31.05.2022 Son Güncelleme: 31.05.2022


Odamızın 14. Dönem 1. Danışma Kurulu Toplantısı, Genel Merkez ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Temsilcileri ve üyelerle birlikte yaklaşık 60 kişinin katılımı ile 29 Mayıs 2022 tarihinde hibrit (Yüzyüze + Online) olarak gerçekleşti. 

İstanbul Şube Yönetim Kurulumuzu temsilen Yönetim Kurulu  Başkanımız Cemil GÜLSU ve Yazman Üyemiz Zuhal KILAVUZ Yönetim Kurulu Üyelerimiz Onur AKBULUTBerivan ATA ve F. Nevin EREN toplantıya katılım sağladılar.

Genel Merkez Yönetim Kurulu Başkanımız Yaşar ÜZÜMCÜ‘nün açılış konuşması ile başlayan toplantı, Yönetim Kurulu Yazman Üyemiz Esef ÖZAT`ın genel bir değerlendirme sunumu ve Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Tufan GÜNDÜZALP‘in Oda mali durumu sunumu ile devam etti.

Toplantıda, daha önce belirlenen gündemde yer alan konular hakkında konuşuldu,  önümüzdeki dönemde örgütlülüğümüzü daha da güçlendirmek, üyelerimizle daha etkili iletişim kurmak, Odamızı daha verimli ve üretken hale getirmek için yapılabilecekler konuşuldu ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.  

 

Okunma Sayısı: 189