TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

22 MART DÜNYA SU GÜNÜSUYUN METALAŞMASI VE AFETLER SU İLİŞKİSİ SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK

22 MART DÜNYA SU GÜNÜSUYUN METALAŞMASI VE AFETLER SU İLİŞKİSİ SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK
İSTANBUL
Yayına Giriş: 23.03.2023 Son Güncelleme: 23.03.2023TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak, "Dünya Su Günü" kapsamında moderatörlüğünü Yönetim Kurulu Üyemiz Onur AKBULUT` un yaptığı,  Prof. Dr. Beyza ÜSTÜN ve TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin BEYAZ` ın konuşmacı oldukları "Suyun Metalaşması ve Afetler Su İlişkisi"  konulu söyleşimizi 22 Mart 2023 Çarşamba akşamı, Zomm uygulaması üzerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirdik. 

Su Hakkı (İnsanlar ve Hayvanlar İçin), Suyun Metalaşması, Kapitalist Sistemin Su Hakkına Verdiği Zararlar,  Deprem Su İlişkisi (Afetlerin Su Kaynaklarına Etkisi), Su Kaynaklarının Etkilenmesi, Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin Güncellenmesi, Değişimi Hızlandırmak. 

Konularını konuştuğumuz söyleşimizde konuşmacılarımızın sunum ve aktarımları sonrası, katılımcıların sorularını yanıtlandı. 

Katkı ve emeklerinden dolayı,  Prof. Dr. Beyza ÜSTÜN` e ve Sn. Selahattin BEYAZ‘ a ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederiz.   

Okunma Sayısı: 331