ARMA GRUP GIDA SAN VE TİC AŞ SAM KÜNEFE FİRMASINA ÜYE ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİK
![ARMA GRUP GIDA SAN VE TİC AŞ SAM KÜNEFE FİRMASINA ÜYE ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİK](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/19383_15_34_06.jpg)
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Cemil GÜLSU ve Yönetim Kurulu Üyemiz Uğur MARANGOZ ile birlikte, 09 Aralık 2022 tarihinde Arma Grup Tic. A.Ş / Sam Künefe firmasında ÇZP olarak çalışan üyemiz Aleyna SOYLU ve Kalite Sorumlusu Beyza YAŞIN`ı işyerinde ziyaret ettiler.
Fabrika Müdürü Burcu ÖZTÜRKCAN` a İlgileri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.
Okunma Sayısı: 323