TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

BAŞKANIMIZ VE 2 BAŞKANIMIZ ADANADA İDİ

BAŞKANIMIZ VE 2 BAŞKANIMIZ ADANADA İDİ
MERKEZ
Yayına Giriş: 12.05.2010 Son Güncelleme: 12.05.2010

12.05.2010 tarihinde, Adana Genç İKK daveti üzerine, Yönetim Kurulu Başkanımız Petek ATAMAN ve Yönetim Kurulu 2. Başkanımız Şennur ÖZKAYA  Çukurova Üniversitesi‘nde düzenlenen "Toplumcu Mühendislik Paneli"‘ne katıldılar. Yönetim Kurulu Başkanımız R.Petek ATAMAN panel kapsamında "Kadın ve Mühendis" konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Aynı gün içerisinde, Yönetim Kurulu Başkanımız Petek ATAMAN ve Yönetim Kurulu 2. Başkanımız Şennur ÖZKAYA; önce Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü 4. Sınıf öğrencilerine yapılan veda partisine katılım sağladı, daha sonra Adana Şubemizde gerçekleştirilen üye toplantısına katılarak; Veteriner Hizmeleri Bitki Sağlığı Gıda ve Yem Kanunu Taslağı gelişmeleriyle ilgili olarak yapılanları aktardılar, üyelerimizin görüş ve önerilerini dinleyerek, sorularını yanıtladılar. 

13.05.2010 tarihinde,Adana  Tarım il Müdürü Fikret COŞKUN, Kontrol Şube Müdürü Hüseyin AYDIN  ve İl Kontrol Laboratuarı Şube Müdürü  Hasan KESKİN ziyaret edildi, Şube çalışanı arkadaşlarımızla sohbet edildi.

Okunma Sayısı: 785