TMMOB
Gıda Mühendisleri Odası

BRCGS HAKKINDA MERAK EDİLENLER SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK!

BRCGS HAKKINDA MERAK EDİLENLER SÖYLEŞİSİ GERÇEKLEŞTİRDİK!
İSTANBUL
Yayına Giriş: 20.11.2023 Son Güncelleme: 20.11.2023

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Şubemizde 19 Kasım 2023 Pazar günü BRCGS Gıda ve Ambalaj Baş Denetçisi –  TMMOB GıdaMO İstanbul Şb. Yönetim Kurulu Üyemiz Aysel TANKAŞ’ın konuşmacı olduğu "BRCGS Hakkında Merak Edilenler " konulu söyleşimizi gerçekleştirdik.

 

Gıda Güvenliği ve Kalite Kültür Planında Neler Olmalı?, Geçerli Kılma ve Doğrulama Arasındaki Farklar Nelerdir?,  Tüm Müşteri Şikâyetleri İçin Kök Neden Analizi Zorunlu mudur?, Geri Çekme ve Geri Çağırma Arasındaki Fark Nedir?, Gıda Savunması Ekibi Eğitim Almak Zorunda mıdır?, Su Analizlerinin Sıklığı ve Numune Alma Alanları Nasıl Belirlenmelidir?, Üretim Alanındaki Tüm Ekipmanlar İçin Satın Alma Spesifikasyonu Oluşturulmalı mı?,  Metal Detektör Kontrollerinde Başlangıç ve Bitiş Kontrolleri Neden Önemli?, Çevresel İzleme Programında Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir?, Zeytinyağı Üreten Bir Firmada Çevresel İzleme Programı Gerekli mi?
Konu başlıkları ve BRCGS Gıda V9 ve BRCGS Ambalaj Malzemeleri V6 İlgili konuştuğumuz söyleşimizde katılımcıların soruları yanıtlandı. 
 

Söyleşinin eğitmenliğini üstlenen TMMOB GıdaMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyemiz  Aysel TANKAŞ‘a ve göstermiş oldukları ilgiden dolayı katılımcılarımıza teşekkür ederiz. 

Okunma Sayısı: 186