GIDAMO ANTALYA MANAVGAT İLÇESİ ÜYE TOPLANTISI
![GIDAMO ANTALYA MANAVGAT İLÇESİ ÜYE TOPLANTISI](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/18180_12_46_44.jpg)
05.06.2022 Pazar günü 11:00-14:00 saatleri arasında Manavgattaki üyelerimizle Kaya Cafe Aile Çay Bahçesinde buluşuyoruz. Bu buluşmada Antalya Şubede yapılan faaliyetler ile üyelerin sorunları ve talepleri görüşülecektir. Aynı zamanda isteyen üyelerimizin üyelik işlemleri ( ÇZP/İZP hazırlama ve güncelleme işlemleri ile üyelik işlemleri) de gerçekleştirilecektir.
Okunma Sayısı: 208