ODA CEP TELEFONU NUMARAMIZ
![ODA CEP TELEFONU NUMARAMIZ](https://icerik.gidamo.org.tr/uploads/portal/resimler/bizden/415_16_24_05.jpg)
Değerli Üyemiz
Gıda Mühendisleri Odası Antalya Şubesi sabit telefonuna ulaşılamadığı durumlarda bize ulaşmanız ve siz değerli üyelerimiz ile iletişimi sağlamak amacıyla odamıza bir cep telefonu tahsis edilmiştir. Odamız numarası olan 0 242 322 92 77 nolu sabit hattımıza ulaşamamanız durumunda 0 530 321 76 64 nolu telefondan şubemiz ile iletişim sağlayabilirisiniz.
Bilgilerinize sunar çalışmalarınızda başarılar temennisiyle iyi günler dileriz
Okunma Sayısı: 2242